1. Kas var notikt ar Jūsu velosipēdu uzglabājot to, piemēram, balkona vai pagrabā vai citā nepiemērotā vietā?
Uzglabājot velosipēdu nepiemērotā vietā, tas tiek pakļauts nopietnam riskam, jo pagrabi bieži tiek uzlauzti un velosipēds būs noteikti tas, ko zagļi ņems pirmo. Glabājot savu velosipēdu uz balkona jūs krietni saīsinat sava velosipēda mūžu, jo viņš nemitīgi tiek pakļauts tiešiem saules stariem, mitruma un temperatūras maiņām.
2. Kāpēc izvēlēties Velobox pakalpojumus?

Igdienas steigā dažbrīd mēs nemaz nepamanam, ka mūsu dzīvojamās platības lielāka daļa ir pārvērtusies par noliktavu, kur krājās putekļi, netīrumi un veidojās baktērijām labvēlīga vide. Izmantojot Velobox pakalpojumus Jūs iegūsiet ne tikai vairāk dzīvojamās platības, bet arī tīrāku un veselīgāku vidi Jūsu telpās.

Šajā laikā mēs parūpēsimies par Jūsu velosipēdu. Velobox nodrošinās:

• pareizu uzglabāšanu
• sagatavošanu sezonai
• ērtu piegāde
• apdrošināšanu no zādzībām

 

3. Kā tas darbojas?
Tas ir pavisam vienkārši un droši. Vienojoties ar Jums par Jums izdevīgo un vēlamo laiku, mēs atbrauksim pakaļ Jūsu mantai vai lietai un nogādāsim to uz velobox noliktavu uz Jūsu izvēlēto termiņu. Ir iespēja arī nogādāt savu mantu vai lietu uz velobox noliktavu Jums pašiem.
4. Kas ir velobox?
Velobox ir lielisks izgudrojums, kas dod iespēju cilvēkiem glabāt un sagatavot sezonai velosipēdus un citas nesezonas mantas nevis savās dzīvojamās telpās, bet speciāli izveidotā Velobox noliktavā.